Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Як ми повідомляли, 28-го та 29-го січня наша команда, приймаючи участь у 8-му турі Чемпіонату України з гандболу вищої ліги серед чоловічих команд, зустрічалася з командою СГК “Суми”. Матчі проходили на майданчику спорткомплекса ХНПУ ім. Г.С. Сковороди.

На жаль лави команди з Сум порідшали в зв’язку з епідемічним станом у країні, тож їм довелося грати в неповному складі. Правила це дозволяють, і тур відбувся. Хоча про спортивну складову боротьби вже не йшлося, бо в гандбол на рівних неможливо грати, маючи на два гравця менше в складі команди протягом двох таймів, що точиться гра. Не кажучи вже про заміни, чи якусь ротацію гравців.

Погодьтеся, зберігати мотивацію та настрій на гру в таких умовах харків’янам було досить складно, але тренерський штаб харків’ян знайшов необхідні слова, а команда намагалася ретельно виконати тренерські установки на гру.

Перед гравцями поставили задачу відпрацювати гру в більшості в атаці та захисті, також було проведено розіграш різних моделей швидкого переходу від захисту до атаки. Напрацьовувались ігрові зв’язування в різних компонентах гри.Тобто, наша команда отримала гарну нагоду розпочати другу половину Чемпіонату з цікавого в тактичному плані досвіду “бойового злагодження”, якщо говорити військовою мовою. Не все виходило гладко, але раз за разом комбінаційна гра набувала потрібних рис.

Обидві гри пройшли дуже цікаво, певно, команда отримала багато відповідей на питання щодо її готовності до матчів проти лідерів чинного Чемпіонату, які на харків’ян чекають у недалекому майбутньому. А тренери отримали інформацію, яким сторонам гри приділити підвищену увагу.

Рахунок першої гри – 41:14, другої – 32:10. Команда зберігає лідерські позиції в Чемпіонаті.

Наступний 9-й тур команда “ХАІ-ФГХО” проведе у Полтаві проти місцевої команди “Динамо”. Попереду два тижні на підготовку й відшліфовування нових навичок та комбінацій.

Тож побажаймо нашим успіхів!

Прямую трансляцию игр, к сожалению, не удалось организовать по техническим причинам.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.